Os 7734 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 18.40 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 18.45 | 18.45 | |||
Lašovice | 18.48 | 18.53 | 2 | ||
Pustověty | 18.56 | 18.56 | |||
Městečko u Křivoklátu | 19.00 | 19.00 | |||
Křivoklát | 19.03 | 19.03 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 19.12 | 19.12 | |||
Zbečno | 19.16 | 19.16 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 19.20 | 19.20 | |||
Žloukovice | 19.23 | 19.23 | |||
Nižbor | 19.28 | 19.28 | 2 | ||
Hýskov | 19.33 | 19.33 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 19.38 | 19.39 | 2 | ||
Beroun | 19.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci