Os 7733 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.02 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Hýskov | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Nižbor | 17.15 | 17.15 | 2 | ||
Žloukovice | 17.20 | 17.20 | |||
Račice nad Berounkou | 17.24 | 17.24 | |||
Zbečno | 17.28 | 17.28 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 17.32 | 17.32 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 17.38 | 17.38 | 2 | ||
Křivoklát | 17.41 | 17.41 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17.44 | 17.44 | |||
Pustověty | 17.49 | 17.49 | |||
Lašovice | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 17.56 | 17.56 | |||
Rakovník | 18.02 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci