Os 7730 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.54 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 15.59 | 15.59 | |||
Lašovice | 16.02 | 16.06 | 2 | ||
Pustověty | 16.09 | 16.09 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16.13 | 16.13 | |||
Křivoklát | 16.15 | 16.15 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16.19 | 16.19 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16.25 | 16.25 | |||
Zbečno | 16.28 | 16.32 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 16.36 | 16.36 | |||
Žloukovice | 16.39 | 16.39 | |||
Nižbor | 16.44 | 16.44 | 2 | ||
Hýskov | 16.49 | 16.49 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 16.54 | 16.55 | 2 | ||
Beroun | 16.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci