Os 7719 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.59 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 10.01 | 10.02 | 2 | ||
Hýskov | 10.07 | 10.07 | 2 | ||
Nižbor | 10.12 | 10.12 | 2 | ||
Žloukovice | 10.17 | 10.17 | |||
Račice nad Berounkou | 10.21 | 10.21 | |||
Zbečno | 10.25 | 10.25 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 10.29 | 10.29 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 10.35 | 10.35 | 2 | ||
Křivoklát | 10.38 | 10.38 | |||
Městečko u Křivoklátu | 10.41 | 10.41 | |||
Pustověty | 10.46 | 10.46 | |||
Lašovice | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 10.53 | 10.53 | |||
Rakovník | 10.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci