R 764 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + Aee142/A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.15 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 18.22 | 18.23 | 3 | ||
Beroun | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Zdice | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Hořovice | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Rokycany | 19.27 | 19.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.50 | 20.06 | 1v | ||
Stříbro | 20.30 | 20.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 20.53 | 20.55 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 21.05 | 21.07 | 2/3 | ||
Cheb | 21.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci