R 751 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee142/A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.32 | 2 | |||
Lázně Kynžvart | 4.47 | 4.48 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 4.53 | 4.54 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 5.04 | 5.06 | 2/2 | ||
Stříbro | 5.29 | 5.30 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.55 | 6.08 | 2z | ||
Rokycany | 6.28 | 6.30 | 3 | ||
Hořovice | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Zdice | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Beroun | 7.05 | 7.07 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 7.36 | 7.37 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci