Os 6604 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.56 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 9.02 | 9.02 | 3 | ||
Ostašov | 9.05 | 9.05 | |||
Karlov pod Ještědem | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Kryštofovo Údolí | 9.13 | 9.13 | |||
Novina | 9.15 | 9.15 | |||
Křižany | 9.19 | 9.26 | 1 | ||
Zdislava | 9.31 | 9.31 | |||
Rynoltice | 9.37 | 9.37 | 2 | ||
Lvová | 9.41 | 9.41 | |||
Jablonné v Podještědí | 9.45 | 9.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | 9.49 | 9.49 | |||
Brniště | 9.53 | 9.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 9.56 | 9.56 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 9.58 | 9.58 | |||
Mimoň | 10.02 | 10.03 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 10.10 | 10.10 | |||
Zákupy | 10.12 | 10.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 10.15 | 10.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.22 | 10.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 10.32 | 10.32 | |||
Stružnice | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Horní Police | 10.43 | 10.43 | 2 | ||
Žandov | 10.45 | 10.45 | |||
Starý Šachov | 10.47 | 10.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Malá Veleň | 11.01 | 11.01 | |||
Březiny u Děčína | 11.04 | 11.04 | |||
Děčín východ | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci