Os 6601 | |
Řazení vlaku: 854 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 3.47 | 1/3 | |||
Zákupy-Božíkov | 3.55 | 3.55 | |||
Mimoň | 4.03 | 4.03 | 3 | ||
Brniště | 4.10 | 4.10 | 2 | ||
Velký Valtinov | 4.14 | 4.14 | |||
Jablonné v Podještědí | 4.18 | 4.21 | 2 | ||
Lvová | 4.25 | 4.25 | |||
Rynoltice | 4.29 | 4.30 | 2 | ||
Zdislava | 4.37 | 4.37 | |||
Křižany | 4.43 | 4.43 | 2 | ||
Novina | 4.47 | 4.47 | |||
Kryštofovo Údolí | 4.49 | 4.49 | |||
Karlov pod Ještědem | 4.54 | 4.58 | 1 | ||
Ostašov | 5.01 | 5.01 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 5.04 | 5.05 | 3 | ||
Liberec | 5.11 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci