Os 5626 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 12.56 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 13.01 | 13.02 | 3 | ||
Plchůvky | 13.04 | 13.04 | |||
Čermná nad Orlicí | 13.07 | 13.14 | 1 | ||
Borohrádek | 13.19 | 13.20 | |||
Žďár nad Orlicí | 13.22 | 13.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.28 | 13.33 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 13.36 | 13.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Blešno | 13.45 | 13.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 13.52 | 13.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci