Os 5162 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.02 | 3 | |||
Plchůvky | 8.09 | 8.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.12 | 8.13 | 2 | ||
Borohrádek | 8.17 | 8.18 | |||
Žďár nad Orlicí | 8.21 | 8.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster