Os 4410 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 + Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.54 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.58 | 14.59 | 6 | ||
Troubsko | 15.06 | 15.06 | |||
Střelice | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Radostice | 15.15 | 15.16 | |||
Silůvky | 15.20 | 15.21 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 15.26 | 15.29 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 15.39 | 15.40 | 1 | ||
Rakšice | 15.44 | 15.44 | |||
Bohutice | 15.49 | 15.49 | |||
Miroslav | 15.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci