Os 3258 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 13.27 | 5 | |||
Lidečko ves | 13.29 | 13.30 | |||
Lidečko | 13.32 | 13.33 | |||
Lužná u Vsetína | 13.35 | 13.36 | |||
Valašská Polanka | 13.38 | 13.39 | 3 | ||
Leskovec | 13.42 | 13.42 | |||
Vsetín | 13.48 | 13.52 | 4 | ||
Jablůnka | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Bystřička | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Brňov | 14.06 | 14.06 | |||
Valašské Meziříčí | 14.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci