Os 27558/9 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.09 | 2 | |||
Bor | 6.45 | 6.59 | 4 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 6.11 | 6.12 | |||
Skviřín | 7.03 | 7.03 | |||
Třemešné pod Přimdou | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Holostřevy | 7.08 | 7.08 | 2 | ||
Dubec | 6.23 | 6.23 | |||
Lom u Stříbra | 7.14 | 7.14 | |||
Borek u Tachova | 6.28 | 6.28 | |||
Stráž u Tachova | 6.33 | 6.35 | 2 | ||
Bor zastávka | 6.39 | 6.39 | |||
Svojšín | 7.19 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci