Os 27539 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 18.09 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 18.12 | 18.12 | |||
Svržno | 18.15 | 18.15 | |||
Hostouň | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Mutěnín | 18.21 | 18.21 | |||
Poběžovice | 18.28 | 18.30 | 2 | ||
Vlkanov | 18.35 | 18.35 | |||
Nový Kramolín | 18.37 | 18.37 | |||
Postřekov | 18.41 | 18.41 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.44 | 18.48 | 2 | ||
Trhanov | 18.52 | 18.52 | |||
Pila | 18.55 | 18.55 | |||
Havlovice | 18.57 | 18.57 | |||
Domažlice město | 19.03 | 19.04 | |||
Domažlice | 19.06 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci