Os 27537 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 10.17 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 10.21 | 10.21 | |||
Svržno | 10.24 | 10.24 | |||
Hostouň | 10.27 | 10.27 | 2 | ||
Mutěnín | 10.31 | 10.31 | |||
Poběžovice | 10.38 | 10.43 | 2 | ||
Vlkanov | 10.49 | 10.49 | |||
Nový Kramolín | 10.51 | 10.51 | |||
Postřekov | 10.55 | 10.55 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Trhanov | 11.03 | 11.03 | |||
Pila | 11.06 | 11.06 | |||
Havlovice | 11.09 | 11.09 | |||
Domažlice město | 11.14 | 11.15 | |||
Domažlice | 11.18 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci