Os 27533 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.13 | 3 | |||
Újezd Svatého Kříže | 6.17 | 6.17 | |||
Svržno | 6.20 | 6.20 | |||
Hostouň | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Mutěnín | 6.26 | 6.26 | |||
Poběžovice | 6.34 | 6.37 | 2 | ||
Vlkanov | 6.42 | 6.42 | |||
Nový Kramolín | 6.45 | 6.45 | |||
Postřekov | 6.49 | 6.49 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 6.53 | 6.54 | 2 | ||
Trhanov | 6.58 | 6.58 | |||
Pila | 7.02 | 7.02 | |||
Havlovice | 7.04 | 7.04 | |||
Domažlice město | 7.10 | 7.11 | |||
Domažlice | 7.13 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci