Os 27525 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 21.09 | 2/3 | |||
Lom u Tachova | 21.19 | 21.19 | |||
Tachov-Bíletín | 21.23 | 21.23 | |||
Tachov | 21.27 | 21.33 | 3 | ||
Tachov zastávka | 21.38 | 21.38 | |||
Malý Rapotín | 21.41 | 21.41 | |||
Pernolec | 21.45 | 21.45 | |||
Staré Sedliště | 21.51 | 21.52 | 2 | ||
Doly | 21.55 | 21.55 | |||
Bor | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Bor zastávka | 22.06 | 22.06 | |||
Stráž u Tachova | 22.11 | 22.11 | 2 | ||
Borek u Tachova | 22.16 | 22.16 | |||
Dubec | 22.20 | 22.20 | |||
Třemešné pod Přimdou | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 22.31 | 22.31 | |||
Bělá nad Radbuzou | 22.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci