Os 27512 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 5.56 | 1/2 | |||
Domažlice město | 5.58 | 5.59 | |||
Havlovice | 6.06 | 6.06 | |||
Pila | 6.08 | 6.08 | |||
Trhanov | 6.11 | 6.11 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Postřekov | 6.20 | 6.20 | |||
Nový Kramolín | 6.24 | 6.24 | |||
Vlkanov | 6.27 | 6.27 | |||
Poběžovice | 6.33 | 6.37 | 3 | ||
Mutěnín | 6.45 | 6.45 | |||
Hostouň | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Svržno | 6.52 | 6.52 | |||
Újezd Svatého Kříže | 6.55 | 6.55 | |||
Bělá nad Radbuzou | 6.59 | 7.05 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 7.07 | 7.08 | |||
Třemešné pod Přimdou | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Dubec | 7.20 | 7.20 | |||
Borek u Tachova | 7.25 | 7.25 | |||
Stráž u Tachova | 7.30 | 7.32 | 2 | ||
Bor zastávka | 7.37 | 7.37 | |||
Bor | 7.42 | 8.00 | 3 | ||
Doly | 8.05 | 8.05 | |||
Staré Sedliště | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Pernolec | 8.17 | 8.17 | |||
Malý Rapotín | 8.21 | 8.21 | |||
Tachov zastávka | 8.23 | 8.23 | |||
Tachov | 8.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci