Os 27508 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 18.30 | 1/2 | |||
Domažlice město | 18.32 | 18.33 | |||
Havlovice | 18.38 | 18.38 | |||
Pila | 18.40 | 18.40 | |||
Trhanov | 18.42 | 18.42 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Postřekov | 18.50 | 18.50 | |||
Nový Kramolín | 18.54 | 18.54 | |||
Vlkanov | 18.56 | 18.56 | |||
Poběžovice | 19.02 | 19.03 | 2 | ||
Mutěnín | 19.11 | 19.11 | |||
Hostouň | 19.14 | 19.14 | 2 | ||
Svržno | 19.17 | 19.17 | |||
Újezd Svatého Kříže | 19.20 | 19.20 | |||
Bělá nad Radbuzou | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 19.26 | 19.27 | |||
Třemešné pod Přimdou | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Dubec | 19.38 | 19.38 | |||
Borek u Tachova | 19.42 | 19.42 | |||
Stráž u Tachova | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Bor zastávka | 19.52 | 19.52 | |||
Bor | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Doly | 20.03 | 20.03 | |||
Staré Sedliště | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Pernolec | 20.15 | 20.15 | |||
Malý Rapotín | 20.19 | 20.19 | |||
Tachov zastávka | 20.22 | 20.22 | |||
Tachov | 20.28 | 20.33 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 20.37 | 20.37 | |||
Lom u Tachova | 20.41 | 20.41 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 20.51 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci