Os 27507 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.09 | 2/3 | |||
Lom u Tachova | 15.19 | 15.19 | |||
Tachov-Bíletín | 15.23 | 15.23 | |||
Tachov | 15.27 | 15.30 | 2 | ||
Tachov zastávka | 15.35 | 15.35 | |||
Malý Rapotín | 15.38 | 15.38 | |||
Pernolec | 15.42 | 15.42 | |||
Staré Sedliště | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Doly | 15.53 | 15.53 | |||
Bor | 15.57 | 16.01 | 3 | ||
Bor zastávka | 16.06 | 16.06 | |||
Stráž u Tachova | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Borek u Tachova | 16.16 | 16.16 | |||
Dubec | 16.21 | 16.21 | |||
Třemešné pod Přimdou | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.33 | 16.33 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.35 | 16.43 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 16.47 | 16.47 | |||
Svržno | 16.50 | 16.50 | |||
Hostouň | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Mutěnín | 16.56 | 16.56 | |||
Poběžovice | 17.03 | 17.06 | 3 | ||
Vlkanov | 17.12 | 17.12 | |||
Nový Kramolín | 17.14 | 17.14 | |||
Postřekov | 17.17 | 17.17 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 17.20 | 17.25 | 2 | ||
Trhanov | 17.29 | 17.29 | |||
Pila | 17.32 | 17.32 | |||
Havlovice | 17.34 | 17.34 | |||
Domažlice město | 17.40 | 17.41 | |||
Domažlice | 17.43 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci