Os 27505 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 14.30 | 3 | |||
Tachov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Malý Rapotín | 14.37 | 14.37 | |||
Pernolec | 14.41 | 14.41 | |||
Staré Sedliště | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Doly | 14.51 | 14.51 | |||
Bor | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Bor zastávka | 15.01 | 15.01 | |||
Stráž u Tachova | 15.06 | 15.06 | 2 | ||
Borek u Tachova | 15.11 | 15.11 | |||
Dubec | 15.15 | 15.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.26 | 15.26 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.28 | 15.29 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 15.33 | 15.33 | |||
Svržno | 15.36 | 15.36 | |||
Hostouň | 15.39 | 15.39 | 2 | ||
Mutěnín | 15.43 | 15.43 | |||
Poběžovice | 15.50 | 15.56 | 2 | ||
Vlkanov | 16.02 | 16.02 | |||
Nový Kramolín | 16.05 | 16.05 | |||
Postřekov | 16.09 | 16.09 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 16.13 | 16.14 | 2 | ||
Trhanov | 16.18 | 16.18 | |||
Pila | 16.21 | 16.21 | |||
Havlovice | 16.24 | 16.24 | |||
Domažlice město | 16.29 | 16.30 | |||
Domažlice | 16.33 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci