Os 27504 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 13.02 | 1/2 | |||
Domažlice město | 13.04 | 13.05 | |||
Havlovice | 13.11 | 13.11 | |||
Pila | 13.13 | 13.13 | |||
Trhanov | 13.16 | 13.17 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Postřekov | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Nový Kramolín | 13.30 | 13.30 | |||
Vlkanov | 13.32 | 13.32 | |||
Poběžovice | 13.38 | 13.40 | 2 | ||
Mutěnín | 13.48 | 13.48 | |||
Hostouň | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Svržno | 13.55 | 13.55 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13.58 | 13.58 | |||
Bělá nad Radbuzou | 14.02 | 14.15 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.17 | 14.17 | |||
Třemešné pod Přimdou | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Dubec | 14.28 | 14.28 | |||
Borek u Tachova | 14.33 | 14.33 | |||
Stráž u Tachova | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Bor zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Bor | 14.49 | 15.00 | 2 | ||
Doly | 15.04 | 15.04 | |||
Staré Sedliště | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Pernolec | 15.15 | 15.15 | |||
Malý Rapotín | 15.19 | 15.19 | |||
Tachov zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Tachov | 15.28 | 15.33 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 15.37 | 15.37 | |||
Lom u Tachova | 15.41 | 15.41 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 15.51 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci