Os 27503 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.09 | 2/3 | |||
Lom u Tachova | 11.19 | 11.19 | |||
Tachov-Bíletín | 11.23 | 11.23 | |||
Tachov | 11.27 | 11.35 | 2 | ||
Tachov zastávka | 11.40 | 11.40 | |||
Malý Rapotín | 11.43 | 11.43 | |||
Pernolec | 11.47 | 11.47 | |||
Staré Sedliště | 11.54 | 11.55 | 3 | ||
Doly | 11.58 | 11.58 | |||
Bor | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Bor zastávka | 12.08 | 12.08 | |||
Stráž u Tachova | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Borek u Tachova | 12.18 | 12.18 | |||
Dubec | 12.23 | 12.23 | |||
Třemešné pod Přimdou | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.34 | 12.34 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 12.41 | 12.41 | |||
Svržno | 12.44 | 12.44 | |||
Hostouň | 12.47 | 12.47 | 2 | ||
Mutěnín | 12.50 | 12.50 | |||
Poběžovice | 12.57 | 13.03 | 2 | ||
Vlkanov | 13.09 | 13.09 | |||
Nový Kramolín | 13.11 | 13.11 | |||
Postřekov | 13.14 | 13.14 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.18 | 13.23 | 2 | ||
Trhanov | 13.27 | 13.27 | |||
Pila | 13.31 | 13.31 | |||
Havlovice | 13.33 | 13.33 | |||
Domažlice město | 13.38 | 13.39 | |||
Domažlice | 13.42 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci