Os 20611 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liptaň | 19.39 | 19.39 | 2 | ||
Dívčí Hrad | 19.46 | 19.46 | |||
Horní Povelice | 19.49 | 19.49 | |||
Amalín | 19.52 | 19.53 | |||
Slezské Rudoltice | 19.56 | 19.56 | 2 | ||
Koberno | 20.01 | 20.02 | |||
Bohušov | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Osoblaha | 20.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster