Vlak Os 20071 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 10.40 | 2 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 10.57 | 10.59 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 11.02 | 11.10 | 2 | ||
Hrušová | 11.13 | 11.15 | |||
Vysoké Mýto město | 11.25 | 11.29 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 11.32 | 11.37 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 11.43 | 11.45 | |||
Choceň | 11.55 | 1 |
jede 30.XI.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy