Os 20051 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 15.45 | 3 | |||
Verměřovice | 15.51 | 15.51 | |||
Jablonné nad Orlicí | 15.56 | 15.56 | 1/1 | ||
Jamné nad Orlicí | 15.59 | 15.59 | |||
Těchonín | 16.04 | 16.04 | |||
Mladkov | 16.10 | 16.10 | |||
Lichkov | 16.14 | 16.15 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Králíky zastávka | 16.25 | 16.25 | |||
Králíky | 16.28 | 16.30 | 2 | ||
Dolní Orlice | 16.32 | 16.32 | |||
Červená Voda | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Moravský Karlov | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci