Os 19917 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.59 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Loděnice | 17.13 | 17.13 | 2 | ||
Nučice zastávka | 17.20 | 17.20 | |||
Nučice | 17.23 | 17.30 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Zbuzany | 17.39 | 17.39 | |||
Praha-Řeporyje | 17.42 | 17.45 | 2 | ||
Praha-Holyně | 17.48 | 17.48 | |||
Praha-Hlubočepy | 17.52 | 17.52 | |||
Praha-Smíchov | 17.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci