Os 19716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 22.30 | 3 | |||
Kladno-Rozdělov | 22.34 | 22.34 | |||
Kamenné Žehrovice | 22.37 | 22.37 | 3 | ||
Kačice | 22.41 | 22.41 | |||
Stochov | 22.44 | 22.45 | 3 | ||
Rynholec | 22.49 | 22.49 | |||
Nové Strašecí | 22.54 | 22.55 | 3 | ||
Řevničov | 23.00 | 23.00 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Rakovník zastávka | 23.17 | 23.17 | |||
Rakovník | 23.21 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci