Sp 1921 „Rokytná“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 6.10 | 1 | |||
Pravice | 6.15 | 6.15 | |||
Břežany | 6.19 | 6.20 | |||
Dolenice | 6.25 | 6.25 | |||
Miroslav | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Bohutice | 6.36 | 6.36 | |||
Rakšice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 6.47 | 6.47 | 2 | ||
Moravské Bránice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Silůvky | 7.04 | 7.05 | 1/1 | ||
Střelice | 7.12 | 7.12 | 2 | ||
Brno-Horní Heršpice | 7.21 | 7.21 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.29 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci