Os 18407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.27 | 3/3 | |||
Smyslov | 6.33 | 6.33 | |||
Dobronice u Chýnova | 6.36 | 6.36 | |||
Chýnov | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Pořín | 6.47 | 6.47 | |||
Obrataň | 6.54 | 6.54 | 2 | ||
Šimpach | 6.57 | 6.57 | |||
Pacov | 7.02 | 7.06 | 2 | ||
Leskovice | 7.14 | 7.14 | |||
Nová Cerekev | 7.18 | 7.18 | 2 | ||
Vlásenice | 7.22 | 7.22 | |||
Pelhřimov | 7.30 | 7.30 | 2 | ||
Rynárec | 7.34 | 7.34 | |||
Zajíčkov | 7.38 | 7.38 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Nová Buková | 7.46 | 7.46 | |||
Hříběcí | 7.50 | 7.50 | |||
Horní Cerekev | 7.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci