Os 15000 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.24 | 1 | |||
Dvořisko | 6.27 | 6.27 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 6.30 | 6.30 | |||
Vysoké Mýto | 6.34 | 6.36 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 6.39 | 6.41 | 1 | ||
Džbánov | 6.46 | 6.46 | |||
Hrušová | 6.49 | 6.49 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 6.51 | 6.53 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 6.55 | 6.55 | |||
Řídký | 6.59 | 6.59 | |||
Tržek | 7.01 | 7.01 | |||
Litomyšl-Nedošín | 7.05 | 7.05 | |||
Litomyšl zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Litomyšl | 7.11 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök