Os 14086 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.26 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 19.29 | 19.29 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | 19.40 | 19.40 | |||
Kaple | 19.44 | 19.44 | |||
Třebčín | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Slatinice | 19.52 | 19.52 | |||
Drahanovice | 19.55 | 19.58 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 20.00 | 20.01 | |||
Senice na Hané | 20.05 | 20.08 | 3 | ||
Senice na Hané zastávka | 20.11 | 20.11 | |||
Odrlice | 20.14 | 20.14 | |||
Cholina | 20.16 | 20.16 | |||
Myslechovice | 20.19 | 20.19 | |||
Litovel předměstí | 20.23 | 20.35 | 2 | ||
Litovel město | 20.37 | 20.37 | |||
Litovel | 20.40 | 20.40 | 2 | ||
Červenka | 20.45 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster