Os 14081 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 16.07 | 1/1 | |||
Litovel | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Litovel město | 16.14 | 16.14 | |||
Litovel předměstí | 16.16 | 16.26 | 3 | ||
Myslechovice | 16.30 | 16.30 | |||
Cholina | 16.33 | 16.33 | |||
Odrlice | 16.36 | 16.36 | |||
Senice na Hané zastávka | 16.38 | 16.38 | |||
Senice na Hané | 16.42 | 17.06 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 17.11 | 17.11 | |||
Drahanovice | 17.14 | 17.14 | |||
Slatinice | 17.17 | 17.17 | |||
Třebčín | 17.21 | 17.21 | 3 | ||
Kaple | 17.26 | 17.26 | |||
Čelechovice na Hané | 17.30 | 17.30 | |||
Kostelec na Hané | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 17.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci