|
R 1147 „Metoděj Vlach“ « předchozí | další » |
Trasa:
Tanvald 15.46, Turnov 16.36-16.44, Mladá Boleslav hl.n. 17.15-17.24, Praha hl.n. 18.40, Praha-Vršovice 18.48 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 25.10.2012 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Tanvald - Turnov jede v a - úschova během přepravy Ve vlaku jsou řazeny pouze vozy 2. třídy V úseku Všetaty - Praha-Vršovice platí také jízdní doklady PID
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
|
Aktualizace: 25.10.2012 (Filip Hrůza) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Tanvald - Turnov jede v a - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol Ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy V úseku Všetaty - Praha-Vršovice platí také jízdní doklady PID Souprava odjede do Prahy ONJ-odj. jako Sv 1147 v 18.55
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - úschova během přepravy 2) Jede od 21.IV. do 23.IX. 3) - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
|
|