Os 9406 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 8.48 | 1 | |||
Lysá nad Labem | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 9.01 | 9.01 | |||
Čelákovice | 9.03 | 9.04 | 4 | ||
Zeleneč | 9.11 | 9.11 | |||
Praha-Horní Počernice | 9.16 | 9.16 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 9.24 | 9.25 | 2/2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.32 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci