Os 8861 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.59 | 3 | |||
Srbsko | 20.04 | 20.04 | |||
Karlštejn | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.11 | 20.12 | 1/4 | ||
Řevnice | 20.14 | 20.15 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 20.18 | 20.19 | 1/3 | ||
Všenory | 20.21 | 20.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.24 | 20.24 | |||
Černošice | 20.26 | 20.27 | |||
Praha-Radotín | 20.31 | 20.32 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.35 | 20.35 | |||
Praha-Smíchov | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci