Os 8854 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 17.43 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 17.47 | 17.47 | |||
Praha-Běchovice | 17.52 | 17.52 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.55 | 17.55 | |||
Praha-Kyje | 17.57 | 17.57 | |||
Praha-Libeň | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.09 | 18.15 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 18.22 | 18.23 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.28 | 18.29 | |||
Praha-Radotín | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Černošice | 18.36 | 18.37 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.39 | 18.39 | |||
Všenory | 18.42 | 18.42 | |||
Dobřichovice | 18.44 | 18.44 | 2 | ||
Řevnice | 18.48 | 18.48 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.51 | 18.51 | 2 | ||
Karlštejn | 18.55 | 18.55 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.59 | 18.59 | |||
Beroun | 19.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci