Os 8850 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 16.43 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 16.47 | 16.47 | |||
Praha-Běchovice | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Kyje | 16.57 | 16.57 | |||
Praha-Libeň | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.09 | 17.15 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.22 | 17.23 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.28 | 17.29 | |||
Praha-Radotín | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Černošice | 17.36 | 17.37 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.39 | 17.39 | |||
Všenory | 17.42 | 17.42 | |||
Dobřichovice | 17.44 | 17.44 | 2 | ||
Řevnice | 17.48 | 17.48 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.51 | 17.51 | 2 | ||
Karlštejn | 17.55 | 17.55 | 1/2 | ||
Srbsko | 17.59 | 17.59 | |||
Beroun | 18.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci