Os 8824 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 9.52 | 9.53 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.58 | 9.59 | |||
Praha-Radotín | 10.01 | 10.02 | 2 | ||
Černošice | 10.06 | 10.07 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.09 | 10.09 | |||
Všenory | 10.12 | 10.12 | |||
Dobřichovice | 10.14 | 10.14 | 2 | ||
Řevnice | 10.18 | 10.18 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 10.21 | 10.21 | 2 | ||
Karlštejn | 10.25 | 10.25 | 1/2 | ||
Srbsko | 10.29 | 10.29 | |||
Beroun | 10.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci