Os 8313 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 6.47 | 1 | |||
Popelín | 6.51 | 6.51 | 3 | ||
Bednáreček | x | 6.54 | 6.54 | ||
Bednárec | x | 7.00 | 7.00 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 7.03 | 7.04 | 2 | ||
Rodvínov | x | 7.07 | 7.07 | ||
Jindřichův Hradec | 7.14 | 7.30 | 2 | ||
Děbolín | x | 7.35 | 7.35 | ||
Mnich | x | 7.42 | 7.42 | ||
Kardašova Řečice | 7.45 | 8.00 | 2 | ||
Doňov | 8.06 | 8.07 | 2 | ||
Řípec | x | 8.13 | 8.13 | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci