R 824 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB249 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.10 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Beroun | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Hořovice | 20.01 | 20.03 | 4 | ||
Zbiroh | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Rokycany | 20.29 | 20.32 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.50 | 21.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 21.04 | 21.05 | |||
Dobřany | 21.16 | 21.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 21.21 | 21.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Lužany | 21.33 | 21.33 | |||
Borovy | 21.36 | 21.36 | |||
Švihov u Klatov | 21.43 | 21.43 | 2 | ||
Klatovy | 21.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci