Os 7908 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.07 | 2 | |||
Králův Dvůr | x | 13.10 | 13.10 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 13.12 | 13.12 | ||
Zdice | 13.15 | 13.16 | 3 | ||
Libomyšl | x | 13.20 | 13.20 | ||
Lochovice | 13.24 | 13.26 | 2 | ||
Rejkovice | x | 13.30 | 13.30 | ||
Jince | 13.34 | 13.36 | 3 | ||
Bratkovice | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Příbram | 13.49 | 13.51 | 3 | ||
Milín | 13.58 | 14.00 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 14.04 | 14.04 | ||
Tochovice | 14.08 | 14.08 | 2 | ||
Březnice | 14.14 | 14.20 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 14.23 | 14.23 | ||
Myslín | x | 14.26 | 14.26 | ||
Mirovice | 14.29 | 14.32 | 2 | ||
Horní Nerestce | x | 14.35 | 14.35 | ||
Čimelice | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Smetanova Lhota | x | 14.43 | 14.43 | ||
Dolní Ostrovec | x | 14.47 | 14.47 | ||
Vráž u Písku | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Čížová | 14.57 | 14.59 | 2 | ||
Písek-Dobešice | x | 15.02 | 15.02 | ||
Písek zastávka | x | 15.05 | 15.05 | ||
Písek | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Putim | 15.13 | 15.14 | 3 | ||
Heřmaň | x | 15.17 | 15.17 | ||
Protivín | 15.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci