Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.17 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 16.21 | 16.21 | |||
Chrást u Plzně | 16.28 | 16.29 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 16.31 | 16.31 | |||
Ejpovice | 16.34 | 16.34 | |||
Klabava | 16.36 | 16.37 | |||
Rokycany | 16.40 | 16.41 | 3 | ||
Svojkovice | 16.46 | 16.46 | |||
Holoubkov | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Mýto | 16.55 | 16.55 | |||
Kařízek | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Zbiroh | 17.05 | 17.11 | 3 | ||
Cerhovice | 17.16 | 17.16 | |||
Hořovice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Praskolesy | 17.25 | 17.26 | |||
Stašov | 17.28 | 17.29 | |||
Zdice | 17.32 | 17.32 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 17.36 | 17.36 | |||
Králův Dvůr | 17.38 | 17.38 | |||
Beroun | 17.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci