Os 7805 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.17 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 10.21 | 10.21 | |||
Chrást u Plzně | 10.28 | 10.29 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 10.31 | 10.31 | |||
Ejpovice | 10.34 | 10.34 | |||
Klabava | 10.36 | 10.37 | |||
Rokycany | 10.40 | 10.41 | 3 | ||
Svojkovice | 10.46 | 10.46 | |||
Holoubkov | 10.50 | 10.50 | 2 | ||
Mýto | 10.55 | 10.55 | |||
Kařízek | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Zbiroh | 11.05 | 11.11 | 3 | ||
Cerhovice | 11.16 | 11.16 | |||
Hořovice | 11.21 | 11.22 | 3 | ||
Praskolesy | 11.25 | 11.26 | |||
Stašov | 11.28 | 11.29 | |||
Zdice | 11.32 | 11.32 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 11.36 | 11.36 | |||
Králův Dvůr | 11.38 | 11.38 | |||
Beroun | 11.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci