Os 7727 | |
Řazení vlaku: 812 + Btax781 + Bfbdtanx792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.53 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 15.55 | 15.58 | 2 | ||
Hýskov | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Nižbor | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Žloukovice | 16.12 | 16.12 | |||
Račice nad Berounkou | 16.15 | 16.15 | |||
Zbečno | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16.22 | 16.22 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16.28 | 16.36 | 2 | ||
Křivoklát | 16.39 | 16.39 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16.42 | 16.42 | 2 | ||
Pustověty | 16.46 | 16.46 | |||
Lašovice | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Chlum u Rakovníka | 16.54 | 16.54 | |||
Rakovník | 16.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci