Os 7726 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.01 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 15.05 | 15.05 | |||
Lašovice | 15.09 | 15.09 | 1 | ||
Pustověty | 15.12 | 15.12 | |||
Městečko u Křivoklátu | 15.17 | 15.17 | 2 | ||
Křivoklát | 15.20 | 15.20 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 15.29 | 15.29 | |||
Zbečno | 15.33 | 15.33 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 15.37 | 15.37 | |||
Žloukovice | 15.40 | 15.40 | |||
Nižbor | 15.45 | 15.45 | 2 | ||
Hýskov | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 15.56 | 15.57 | 3 | ||
Beroun | 16.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci