R 763 | |
Řazení vlaku: 242 + A149 + BDhmsee451 + 6xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.22 | 2 | |||
Lázně Kynžvart | 16.40 | 16.41 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 16.48 | 16.49 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.58 | 17.01 | 2/2 | ||
Stříbro | 17.27 | 17.28 | 2/3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.52 | 18.10 | 2z | ||
Rokycany | 18.28 | 18.31 | 3 | ||
Hořovice | 18.57 | 18.59 | 3 | ||
Zdice | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Beroun | 19.15 | 19.17 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci