R 752 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDhmsee451 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.10 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 6.17 | 6.18 | 3 | ||
Beroun | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Zdice | 6.54 | 6.54 | 3 | ||
Hořovice | 7.02 | 7.03 | 4 | ||
Rokycany | 7.29 | 7.32 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.50 | 8.07 | 1v | ||
Stříbro | 8.30 | 8.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 8.58 | 9.01 | 2/3 | ||
Mariánské Lázně | 9.10 | 9.12 | 2/3 | ||
Lázně Kynžvart | 9.19 | 9.20 | 1/2 | ||
Cheb | 9.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci