Os 6614 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.45 | 3 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Ostašov | x | 18.54 | 18.54 | ||
Karlov pod Ještědem | 18.58 | 19.01 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 19.05 | 19.05 | ||
Novina | x | 19.07 | 19.07 | ||
Křižany | 19.11 | 19.26 | 1 | ||
Zdislava | x | 19.31 | 19.31 | ||
Rynoltice | 19.37 | 19.37 | 2 | ||
Lvová | x | 19.41 | 19.41 | ||
Jablonné v Podještědí | 19.45 | 19.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 19.49 | 19.49 | ||
Brniště | 19.53 | 19.53 | 2 | ||
Velký Grunov | x | 19.56 | 19.56 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 19.58 | 19.58 | ||
Mimoň | 20.02 | 20.03 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 20.10 | 20.10 | ||
Zákupy | 20.12 | 20.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 20.15 | 20.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.22 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci