Os 6613 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.41 | 3 | |||
Děčín východ | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Březiny u Děčína | x | 16.49 | 16.49 | ||
Malá Veleň | x | 16.52 | 16.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.59 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Starý Šachov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Žandov | x | 17.09 | 17.09 | ||
Horní Police | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Stružnice | 17.16 | 17.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 17.23 | 17.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.26 | 17.41 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 17.47 | 17.47 | ||
Zákupy | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 17.53 | 17.53 | ||
Mimoň | 18.00 | 18.04 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 18.07 | 18.07 | ||
Velký Grunov | x | 18.10 | 18.10 | ||
Brniště | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | x | 18.16 | 18.16 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Lvová | x | 18.25 | 18.25 | ||
Rynoltice | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Zdislava | x | 18.36 | 18.36 | ||
Křižany | 18.41 | 18.49 | 1 | ||
Novina | x | 18.52 | 18.52 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 18.54 | 18.54 | ||
Karlov pod Ještědem | 18.59 | 18.59 | 2 | ||
Ostašov | x | 19.03 | 19.03 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 19.06 | 19.06 | 3 | ||
Liberec | 19.12 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci